Фітнес і схуднення

На сьогоднішній день існує понад 30 видів спортивних занять, які об’єднуються одним словом – фітнес. Більшість видів фітнесу використовує один з типів фізичного навантаження: аеробне (кардіо) або силове навантаження. Для того, що б просто схуднути, необхідна кардіо-навантаження. Для моделювання фігури потрібно поєднувати кардіо вправи з вправами на локальні м’язи, тобто – силове навантаження.

Фітнес зал


Найкращий спосіб, щоб почати тренуватися.
Від:  35 грн / день

Розминка


Найкращий спосіб, щоб почати тренуватися для початківців.
Від:  20 грн / день

Танці


Найкращий спосіб, щоб почати займатися танцями.
Від: 30 грн / день
Фітнес – це стиль життя, який асоціюється з успіхом і молодістю. Він дозволяє відпочити від повсякденності і відкрити нову життєву енергію.
Основне призначення розминки – розігріти тіло і працюючі м’язи. Під час розминки посилюється кровообіг і прискорюється обмін речовин, підвищується температури тіла в працюючих м’язах.
Це чудове кардіо тренування, для тих, хто мріє схуднути, підтримувати форму або моделювати своє тіло.

Бокс


Найкращий спосіб, щоб почати займатися боксом.
Від:  50 грн / день

Пілатес


Найкращий спосіб, щоб почати тренуватися.
From:  30 грн / день

Аеробіка


Найкращий спосіб схуднути для жінок – це класична аеробіка.
Від:  150 грн / місяць
Бокс – це не тільки спосіб постояти за себе, але і цікавий спосіб набрати форму. В клас боксу може прийти кожен і знайти тут силу.
Це комплекс простих, але надзвичайно ефективних вправ, що дозволяють за дуже короткий час взяти свій організм під контроль.
Заняття аеробікою в нашому клубі – відмінна можливість привести в порядок фігуру, скинути зайву вагу, отримати новий резерв сил та бадьорості.

Бодібілдинг і силове тренування

У бодібілдингу все тренування зводиться до поставленої мети, поділяють на силові, масові і рельєфні. Саме силові тренування передують масові і рельєфні. В рамках силового тренування спортсмен домагається поліпшення силових показників. Поняття силового тренування тісно пов’язане з пауерліфтингом, де вона є ключовою і єдиною формою.

Бодібілдинг


Найкращий спосіб, щоб почати тренуватися.
Від:  50 грн / день

Программа для жінок


Найкращий спосіб, щоб змоделювати прекрасне тіло для жінок.
Від:  50 грн / день

Силові вправи


Найкращий спосіб, щоб почати тренуватися.
Від:  50 грн / день

Всі види тренувань з Йоги

Якщо ви вирішили зайнятися йогою, то зараз саме час. На першому етапі підійде йога для початківців: прості вправи (асани). Йога – це відмінні вправи для схуднення, вона допомагає відновленню нервової системи, нормалізує серцевий ритм, покращує настрій, позбавляє від болю в спині та суглобах.

Йога


Найкращий спосіб, щоб почати тренуватися йогою.
Від: договірна / місяць

Йога для вагітних


Найкращий спосіб, щоб почати тренуватися.
Від: договірна / місяць

Йога для початківців


Найкращий спосіб, щоб почати тренуватися.
Від: договірна / місяць

Ви хочете приєднатися до команди?

Заняття спортом в такому закладі, як тренажерний зал Гармонія також зроблять Вас більш дисциплінованим і навчать не здаватися. Справа в тому, що тут займаються сильні і успішні особистості, які багато досягли в житті завдяки власному наполегливості та силі волі. Вони не звикли пасувати перед труднощами і завжди прагнуть вперед. Саме цьому вони навчать і Вас, допоможуть, підкажуть, як правильно виконати ту чи іншу вправу, дадуть рекомендації з власного досвіду, виправлять, зроблять зауваження, якщо побачать, що Ви з яких-небудь причин почали халтурити.

Записатия Зараз