*

15 коментарів

Удобное расположение фит нес центра, правильный подход к каждому человеку. Удачи вам и процветания!!!


02.12.2014

В зал попала случайно, с подругой решила заглянуть, интересно было чем же она там занимается. Купила
абонемент, а..


13.06.2014

В спортзал, як на свято! З нетерпінням чекаю тренувань. Додому повертаюся в настрої, сама собою задоволена, бо вже бачу хороший результат.Дякую всім!


01.06.2014

У нас саме ліпше місце для відпочинку. Приємна атмосфера, фітобар, з якого доноситься аромат свіжовареної кави. після тренування тут завжди можна попити каву, соки чи коктейлю. А саме головне, тут
нам завжди раді і ми це відчуваємо.Нам приємно разом з Вами!


21.05.2014

В спортзал прийшла з метою схуднути, бо вже ніякі дієти не допомагали. Тренувалася годинами, було важко, але це все цього стоїло. Результати вражали, і тільки дякуючи грамотним підходам тренера і його підтримці, досягла вражаючих результатів. В МЕНЕ МІНУС 42 КГ! Продовжую тренуватися. Вже через деякий час зі мною в спортзал почали приходити мої друзі і знайомі. Тепер ми разом тренуємось і всі задоволені.


12.05.2014

Коли почала тренуватися, думала не витримаю. було важко, але приємно.Знайшла багато друзів, втягнулася в треніровки, через деякий час зрозуміла, мені нехватало спорту. Вже рік активно займаюся з великою радістю.


05.05.2014

Ми з подружками теж туди ходимо. нещодавно одній з них стало зле, скажу вам, ні в одній лікарні так оперативно не реагують, тут і водички попити, і полежати, і таблетку все вчасно і грамотно,
до речі всім спасибі. Нам подобається, ми частенько тут займаємося, і дуже всім вдячні!


02.05.2014

Я відвідую цей спортзал досить давно.Мені дуже подобається. Професійні тренажери, затишок і чистота в залі, приємно тут знаходитися.До речі, ціни досить доступні, а про персонал так і хочеться
сказати: “Хлопці, ви молодці!” Адміністрація. директор, тренер, прибиральниця з привітністю і увагою стараються догодити кожному з клієнтів.А те що ви дівчата про грубість там пишете, то це якщо і бувають якісь непорозуміння, то це саме тренерський підхід, це від нього вимагає професіоналізм. Так ніби і має бути! Головне, що це не хамство, аа такий собі поворот у правильне русло. Це моя думка я всім задоволена.


29.04.2014

А мене вражає ця атмосфера. Приходиш сюди і забуваєш про все. Після роботи ні настрою, ні сил, а повертаєшся з таким позитивом в душі.


13.04.2014

Хочеться подякувати всім тим, хто колись приймав рішення побудувати фітнес центр” Гармонія”. Спортзал для наших людей був тільки мрією, а тепер це- реальність. Для нас це життя і незабутні хвилини задоволення! Спасибі Вам!


10.04.2014

Тренер – именно тот человек, который нас мотивирует и заставляет через “не могу”. Я лично считаю, если пришла в зал- работай, отдыхать будешь дома. Я с удовольствием там занимаюсь.


04.04.2014

Занимаюсь около полугода, нравится. Замечательный, профессиональный спортзал. Иногда бывают не стыковочки.Тренер повышает голос, достает своей настойчивостью, заставляет “пахать” через “не могу”, но всё равно иду мне нравится какими темпами я продвигаюсь и, между прочьим, есть первые результаты.


23.03.2014

Ніколи не думала, що почну займатися спортом, але коли спробувала, вже не хочеться залишати.Бажаність і старання мені привили саме тут. Відвідуєш спортзал – виглядай по спортивному. Цього саме від нас і вимагає тренер.


11.03.2014

Да, бывает тренер кричит, но пожалуй, я с вами не соглашусь Ведь сюда мы и приходим именно для того, чтобы “пахать”, так что если и повышает голос, то этого требует его профессионализм.


06.03.2014

Дуже приємне місце, з задоволенням біжу в спортзал.


09.02.2014

Що кажуть наші клієнти?

Віта Прізвище

ЯКЩО У ВАС Є ТІЛО, ВИ УЖЕ СПОРТСМЕН.

    

В спортзал прийшла з метою схуднути, бо вже ніякі дієти не допомагали. Тренувалася годинами, було важко, але це все цього стоїло. Результати вражали, і тільки дякуючи грамотним підходам тренера і його підтримці, досягла вражаючих результатів. В МЕНЕ МІНУС 42 КГ! Продовжую тренуватися. Вже через деякий час зі мною в спортзал почали приходити мої друзі і знайомі. Тепер ми разом тренуємось і всі задоволені.."

Ира

ЛЕГКУ ГАНТЕЛЮ ТІЛЬКИ ПИЛОСОСОМ ПІДНІМАТИ!

    

Занимаюсь около полугода, нравится. Замечательный, профессиональный спортзал. Иногда бывают не стыковочки.Тренер повышает голос, достает своей настойчивостью, заставляет “пахать” через “не могу”, но всё равно иду мне нравится какими темпами я продвигаюсь и, между прочьим, есть первые результаты."

Катя

БУДЬ-ЯКИЙ КРОК МОЖЕ ЗМІНИТИ ЖИТТЯ...

    

Я відвідую цей спортзал досить давно.Мені дуже подобається. Професійні тренажери, затишок і чистота в залі, приємно тут знаходитися.До речі, ціни досить доступні, а про персонал так і хочеться сказати: “Хлопці, ви молодці!” Адміністрація. директор, тренер, прибиральниця з привітністю і увагою стараються догодити кожному з клієнтів.А те що ви дівчата про грубість там пишете, то це якщо і бувають якісь непорозуміння, то це саме тренерський підхід, це від нього вимагає професіоналізм. Так ніби і має бути! Головне, що це не хамство, аа такий собі поворот у правильне русло. Це моя думка я всім задоволена."