Фітнес мотивація для дівчат

Всім нам не вистачає турботи і добрих напутніх слів, особливо коли ми збираємося починати щось нове. Наприклад, почати тренуватися, але для цього нам потрібна особлива фітнес-мотивація для дівчат. І нехай це відео буде вам такою підтримкою. В ній ми постаралися донести найважливіші думки.

Мотивація для силового тренінгу

Бодібілдинг-мотивація є одним з основоположних чинників успіху. Без цього у вас не вийде повністю викладатися на тренуваннях.
Не зупиняйся на шляху до твоєї мрії! Не дозволяй нікому вкрасти твою мрію!

Якщо у Вас є тіло, Ви вже спортсмен!

Мрієш про красиву атлетичну фігуру? Не сиди на місці і почни тренування прямо зараз!

Фітнес та схуднення

Для того, що б просто схуднути, необхідна кардіо-навантаження. Для моделювання фігури потрібно поєднувати кардіо вправи з вправами на локальні м’язи, тобто – силове навантаження.

CROSSFIT тренування

Кроссфіт – це комплекс високоінтенсивних вправ, які спрямовані на розвиток усіх груп м’язів, об’єднаних в програму.

Розминка перед тренуванням

Розминка – це вправи, які атлет виконує перед початком тренування для того, щоб розігріти організм і активувати м’язи і зв’язки. Найчастіше для розминки вибирають невеликий комплекс аеробних вправ.

Користь їзди на велосипеді

Заняття спортом сприяють профілактиці багатьох захворювань. Але не багато видів спорту можуть порівнятися з доступністю і корисністю катання на велосипеді. Велоспорт може запобігти або ж полегшити протікання і прискорити одужання від багатьох захворювань.