Всім нам не вистачає турботи і добрих напутніх слів, особливо коли ми збираємося починати щось нове. Наприклад, почати тренуватися, але для цього нам потрібна особлива фітнес-мотивація для дівчат. І нехай це відео буде вам такою підтримкою. В ній ми постаралися донести найважливіші думки.

Як піти в тренажерний зал і для чого? Багато тут же дадуть відповідь: «Для зміцнення здоров’я і гарного рельєфу тіла – стрункого і підтягнутого». Але ці причини банальні і всім відомі. Спеціально для відвідувачів нашого сайту ми поговорили з дівчатами, які займаються фітнесом, і зібрали колекцію глибинних мотивацій до тренажерного залу, про які часто замовчують, але які дійсно допоможуть нарешті купити абонемент.

  1. Вірте в себе і в хороший результат. Викиньте негативні очікування, вони не збуваються, поганий настрій залиште вдома – це не привід сумувати. Просто знайте: у вас все вийде. Ви обов’язково станете спортивної та підтягнутою!
  2. Радійте малим досягненням – вони дуже важливі. З малих кроків складається великий шлях, з малих справ – великі перемоги. Навіть 15 хвилин важливі, використовуйте їх для поліпшення своєї форми. І просто пишаєтеся собою – за кожне досягнення.
  3. Що б вам не говорили оточуючі, пам’ятайте про свою мету. Це не їм, а вам відповідати за власне тіло і за красу. Люди бояться, що разом з вами, оновленої, доведеться змінитися їм самим і протестують проти цього. Ваша половинка переживає, що коли ви станете іншою, щось не будете любити його, а захочете когось трохи краще. Батьки завжди шкодують, а подруги можуть і позаздрити. У фітнес-мотивацію для дівчат входить розуміння, що ваше життя – тільки ваша, інші за неї не відповідають!
  4. Розслабтеся і спробуйте отримати задоволення. Фітнес – це не різки, а ви – не провинилася школярка. Тренування не є розплатою за харчові гріхи, це повноцінна частина життя. Ви це вибрали для оздоровлення та поліпшення зовнішності, а не для самознищення чи насильства над собою.
  5. Пам’ятайте: струнка спортивна фігура – не самоціль. Навколо вас маса цікавих справ і нестандартних людей, море спілкування. Не зациклюйтеся тільки на цьому! Нехай фітнес стане однією з цілей, але не найголовнішою.
  6. Долайте страх. Бо він – найголовніша причина, по якій ви ще сидите вдома.Страх, а не лінь. Пробуйте, насправді все набагато простіше, ніж вам здається.Немає нічого краще, ніж подолати себе і записатися на фітнес. Адже ви поки не знаєте, який напрям вам сподобається, в який зал краще ходити, одного або з подругою. Все це можна дізнатися, тільки якщо щось робити. З часом ви знайдете найефективніші вправи, підберете режим тренувань і улюблений вид активності.
  7. Якщо вам здається, що ваша зовнішність неідеальна, то вам здається. Завжди знайдеться людина, для якої ви будете першою красунею у світі. Постарайтеся не страчувати себе за те, що ви не така, як моделі з глянцю. Ви така, яка є – і це здорово! А фігура? Фігура змінюється. Власне, ви за цим на фітнес і прямуєте.
  8. Ви будете помилятися – це природно! Не треба надто переживати з приводу неправильно підібраного вправи або того, що чогось не встигаєте.Намагайтеся, але не карайте себе.
  9. Пробуйте не замикатися в собі, а допомагати іншим дівчатам. Часто ми зациклюємося на своїх комплексах і забуваємо, що поряд з нами тренуються дівчата, у яких подібні проблеми. Можливо, їм потрібна ваша допомога: підбадьорливе слово або просто усмішка.
  10. Не чекайте випадку, знака або відповідного моменту, щоб записатися на фітнес. Чим більше ви чекаєте, тим більше часу втрачаєте. Такі оптимальні моменти бувають рідко, розумніше самої підготовляти їх. Ідеальній ситуації у вас ніколи не буде, якщо ви не спробуєте її створити!
Фітнес мотивація для дівчат
Date

04.01.2014

Category

Відео, Тренувальні програми