Часто доводиться чути від людей виправдання, чому вони не займаються спортом – якби у мене було більше вільного часу, то я напевно відвідував би тренажерний зал, якби фітнес клуб знаходився недалеко від мого будинку, я б обов’язково частіше туди заглядав! Мотивація дуже важлива в заняттях фітнесом і бодібілдингом, будь то прагнення до перемоги на професійних змаганнях, або просто бажання позбутися зайвої ваги і накачати м’язи перед пляжним сезоном.

Найбільшого успіху в бодібілдінгу домагаються люди, здатні до стабільної роботи, спокійно і впевнено йдуть до своєї мети. Вони можуть невигідно виглядати на тлі новачків, палаючих ентузіазмом, однак на емоціях, не підкріплених волею, баченням своєї мети, далеко не заїдеш.

Постійно займатися спортом абсолютно не просто, так як для цього необхідно достатньо терпіння, завзятості і майже завжди подолання самого себе – власних лінощів, власних «не можу», «не хочу», «втомився». Особливо це торкається такий вид спорту, як бодібілдінг, в якому потрібно не тільки робити важкі вправи з обтяженням, але й доводиться повністю перебудувати власний спосіб життя

Мотивація для силового тренінгу
Date

29.07.2013

Client

Gym

Category

Відео