Персональний тренінг – це система тренувань, спеціально розроблена з урахуванням індивідуальних особливостей і поставлених цілей займаються.

При проведенні індивідуальних занять завжди враховуються:

– Фізіологічні особливості клієнта (вік, вага, особливості статури, тип фігури і постави, супутні захворювання, медичні показання);
– Поставлені цілі (зниження або збільшення ваги, корекція певних проблемних зон, виправлення постави, збільшення гнучкості, поліпшення координації і т.д.);
– Бажаний вид фізичного навантаження (динамічні або статичні силові тренування, заняття для схуднення, класична або танцювальна аеробіка і т.п.)

У чому ж переваги індивідуальних занять в порівнянні із заняттями в групі, чому вони коштують дорожче, і чи має сенс взагалі займатися персональним тренінгом? Може краще ходити на групові заняття, вправи адже ті ж самі, а ціна різна?

Одне з найголовніших відмінностей персонального тренування від групового заняття – це контроль техніки виконання вправ. На груповому занятті тренер не завжди встигає відстежити і виправити техніку виконання рухів. А адже від цього безпосередньо залежить результат будь тренування! Вправи, що виконуються неправильно, не тільки малоефективні, але й можуть завдати шкоди.
Наступна відмінність персонального тренування полягає в тому, що на груповому занятті, на відміну від індивідуального, все виконують програму «рівня групи», тобто ті вправи, з якими може впоратися вся група.
Це означає, що, якщо ви новачок, то ви будете виконувати ті ж вправи, що і ті, хто ходить уже тривалий час, або ж навпаки якщо ви давно займаєтеся, то Вам знову-таки доведеться виконувати, у тому числі і вправи для початківців . Звичайно, це краще, ніж взагалі нічого не робити і лежати на дивані, дивлячись телевізор, і думаючи, що ось завтра почну «нове життя».
З точки зору ефективності персональне тренування виходить ефективніше в 6 разів. Розрахувати це дуже просто: якщо на груповому занятті займається 10 чоловік і заняття триває 60 хвилин, то на одну людину припадає 10 хвилин уваги тренера. При персональної тренуванні ви отримуєте 60 хвилин уваги тренера, який орієнтується тільки на ваші відчуття, враховує ваші побажання і самопочуття в день тренування. Плюс ви завжди можете більше розказати про себе, тим самим, допомагаючи тренеру зробити максимально індивідуальну програму.

В результаті:

– Ви виконуєте вправи з правильною технікою, тим самим, задіюючи необхідні м’язові групи, що в рази покращує результат тренувань;
– Ви виконуєте тільки ті вправи, які необхідні вам з урахуванням ваших особливостей;
– Ваша програма тренувань проходить в системі, яку розробляє для вас тренер, а не в хаотичних заняттях;
– Тренер регулярно відстежує ваше самопочуття і дає свої рекомендації;
– Ви підвищуєте свій рівень освіченості, тому крім виконання вправ, Ви ще дізнаєтесь фізіологію свого організму і вплив на нього фізичних навантажень;
– Ви не штовхаєтеся в залі, не шукаєте собі місце, де зручніше, і де не заважає вам «сусід по тренуванню», а займаєте будь-який зручний для Вас місце.
– Заняття стають більш мотивуючими тому набагато легше пропустити ту тренування, на яку ти не записався.

В результаті фізичне навантаження набуває систематичний характер, що збільшує результативність тренувань і допомагає швидше досягти мети. Як кажуть: сила – є, воля – є, а сили волі – ні. В індивідуальних заняттях тренер стає цією силою волі! Адже з тренером складніше домовитися з пропуску тренувань, ніж з самим собою.

Деякі люди соромляться і незручно себе почувають без групи. Але не потрібно комплексувати з цього приводу. Хороший тренер, як лікар, перед яким соромитися не потрібно. Він завжди зрозуміє ваші особливості та проблеми, створить для Вас максимально комфортні умови на тренуванні. І буде разом з вами добиватися поставлених цілей!

Рекомендовані Заняття для Вас

portfolio-wallpaper-4
portfolio-wallpaper-1
portfolio-wallpaper-7
portfolio-wallpaper-5

Запишіться на заняття прямо зараз!

Заняття спортом в такому закладі, як тренажерний зал Гармонія також зроблять Вас більш дисциплінованим і навчать не здаватися. Справа в тому, що тут займаються сильні і успішні особистості, які багато досягли в житті завдяки власному наполегливості та силі волі. Вони не звикли пасувати перед труднощами і завжди прагнуть вперед. Саме цьому вони навчать і Вас, допоможуть, підкажуть, як правильно виконати ту чи іншу вправу, дадуть рекомендації з власного досвіду, виправлять, зроблять зауваження, якщо побачать, що Ви з яких-небудь причин почали халтурити.

Записатия Зараз