Правила відвідування фітнес-центру «Гармонія» від 01.01.2014р.

Купуючи абонемент на послуги Фітнес-центру «Гармонія», Ви берете на себе зобов’язання дотримуватися цих Правил. За наслідки, що виникли у разі недотримання Вами цих Правил, адміністрація ВГК відповідальності не несе. Відвідувачі, які не дотримуються ці Правила, можуть бути видалені з Фітнес залу уповноваженими співробітниками ФЦ, служби охорони ФЦ при виконанні ними службових обов’язків, вартість оплаченої послуги при цьому не повертається. У разі неодноразового порушення цих Правил адміністрація ФЦ має право обмежити доступ відвідувача в Фітнес-центр на невизначений період часу.

 • I. УМОВИ НАДАННЯ ПОСЛУГ

  I. УМОВИ НАДАННЯ ПОСЛУГ.

  1. Клуб не є медичним закладом і не здійснює надання послуг з медичного забезпечення Клієнта (оцінка стану здоров’я, спостереження і контроль за станом здоров’я і т.п.).
  2. Надаючи свої послуги, розробляючи будь-які індивідуальні програми для Клієнта, фітнес-центр «Гармонія» керується тим, що Клієнт не має протипоказань для занять фізичною культурою. Інше (наявність протипоказань) є явним і очевидним у випадку, якщо Клієнт надає виписку з медичної документації лікувального закладу, який надає медичну допомогу Клієнту на постійній основі. Виписка повинна містити рекомендації лікуючого лікаря по можливій і допустимої фізичному навантаженні для Клієнта при заняттях фізичною культурою.
  3. Клієнтки, які відвідують групу для вагітних, повинні починати заняття тільки після дозволу лікаря, надавши довідку про те, що самопочуття дозволяє відвідувати групу для вагітних.
  4. Клієнт несе персональну відповідальність за своє здоров’я і медичне забезпечення. 5. Клієнт, який отримує клубну карту, заповнює Анкету члена фітнес – центру «Гармонія». Підписуючи анкету, Клієнт підтверджує, що ознайомився з правилами центру і згоден їх дотримувати.
  6. Правила обов’язкові до дотримання всіма Клієнтами, відвідувачами і співробітниками фітнес – центру. Фітнес-центр, в особі адміністраторів відділу обслуговування клієнтів, має право відмовити в обслуговуванні (при оформленні та продовженні абонементів і при разових відвідуваннях) будь-якому відвідувачу, без пояснення причин.

 • II. Клубне ЧЛЕНСТВО

  II. Клубні ЧЛЕНСТВО.

  1. Щоб стати членом клубу необхідно придбати разові відвідини або будь абонемент на більш тривалий термін.
  2. Клубне членство дає Клієнту право користуватися основними видами послуг клубу в будь-який час в години роботи центру без обмежень або в обсязі, передбаченому членської картою. Купуючи карту на використання окремої послуги Клієнт має право користуватися тільки цією послугою.
  3. Основними послугами є надання можливості тренувань в залі групових занять.
  4. Види абонементів, терміни їх дії і зони відвідування можна дізнатися у адміністрації або на сайті фітнес – центру (http://fitness.uz.ua)

 • III. ПРАВА КЛУБУ

  III. ПРАВА КЛУБУ.

  1. Змінювати види клубних карт, годинник і час їх дії, зони відвідування, наповнюваність карт додатковими послугами.
  2. Змінювати і доповнювати Правила центру.
  3. Змінювати години роботи центру, розклад занять.
  4. Переносити час відкриття та закриття центру.
  5. Адміністрація має право проводити заміну інструктора, змінювати чинне розклад класів, додавати нові напрямки тренувань або прибирати з розкладу класи з малою відвідуваністю з оповіщенням про це шляхом вивішування нових розкладів в друкованому та електронному вигляді на сайті фітнес-центру. Претензії від відвідувачів з приводу зміни розкладу не приймаються.
  6. Відмовити в подальшому членстві Клієнту, який порушив Правила центру, а також у разі порушення Клієнтом зобов’язань по оплаті членства.
  7. Адміністрація має право без попереднього сповіщення встановлювати і скасовувати різноманітні знижки, маркетингові акції, пільги, засновувати дисконтні програми. Знижки, акції та ін. Вводяться і скасовуються спеціальними положеннями або розпорядженнями Директора, що вступають в силу з моменту опублікування їх на інформаційному стенді фітнес-центру, розміщенні на рецепції або опублікування на офіційному Інтернет-сайті фітнес-центру, якщо в тексті не вказано інше.

 • IV. ЗАГАЛЬНІ ПРАВИЛА.

  IV. ЗАГАЛЬНІ ПРАВИЛА.

  1. Членська карта є пропуском в фітнес – центр. Пред’являйте її на посту рецепції.
  2. Ключі від шафи видаються в обмін на клубну карту. У разі втрати, поломки ключа (замка), номерка від гардероба стягується штраф, згідно з Прейскурантом.
  3. Фітнес-центр не несе відповідальність за схоронність особистих речей Клієнтів в період їх перебування на території центру.
  4. Для тренувань в фітнес – центрі необхідно переодягнутися в спортивний одяг і взуття, Адміністрація клубу має право не допустити Клієнта на тренування у вуличному взутті, а також дотримуватися правил загальної гігієни. Просимо дотримуватися чистоти в фітнес – центрі.
  5. Члени клубу несуть матеріальну відповідальність за втрату або навмисну ​​псування устаткування фітнес-центру.
  6. Центр не несе відповідальності за шкоду здоров’ю або майну, завдану протиправними діями третіх осіб.
  7. Фітнес-центр не несе відповідальності за шкоду, пов’язану з погіршенням здоров’я, якщо стан здоров’я члена клубу погіршилося в результаті гострого захворювання, загострення травми або хронічного захворювання.
  8. За технічні незручності, викликані проведенням міськими властями, профілактичних і ремонтно-будівельних робіт, фітнес – центр відповідальності не несе.
  9. Кіно-і фотозйомка без домовленості з адміністрацією клубу заборонена.
  10. Самостійне користування музичної та іншою апаратурою фітнес – центру заборонено.
  11. Відвідування фітнес – центру в нетверезому, наркотичному або нездоровий стан заборонено.
  12. Всі приміщення фітнес – центру є зонами, вільними від куріння.
  13. Клієнт не має права проносити в будівлю центру що-небудь, що є або може стати небезпечним, легкозаймистою, пальним, радіоактивним, вибухонебезпечним, токсичним, шкідливим, забруднюючим або заражающим.
  14. Клієнт при купівлі / продовження абонемента у фітнес-центр повинен бути ознайомлений з цими Правилами.
  15. Ознайомлення і свою згоду з перерахованими вище Правилами Клієнт засвідчує підписом в анкеті клієнта і зобов’язується виконувати їх.
  16. Члени Клубу та їхні гості несуть відповідальність за шкоду, заподіяну Клубу (наприклад, за знищення, втрату, пошкодження матеріальних цінностей тощо). У разі втрати Клубної карти, просимо Вас негайно поставити нас до відома. Ми залишаємо за собою право не допускати Відвідувача в приміщення Клубу за відсутності клубної карти.

 • V. ВІДВІДУВАННЯ ЗАЛІВ

  V. ВІДВІДУВАННЯ ЗАЛІВ

  1. Клієнт зобов’язаний дотримуватися пропускний режим до будівлі фітнес-центр «Гармонія». При вході в зону фітнес – центру для занять, Клієнт зобов’язаний пред’явити адміністратору рецепції чинний оформлений абонемент. У випадку якщо Клієнт разово забув чинний абонемент, він може скористатися послугами фітнес – зони. При цьому факт допуску фіксується в історії відвідин. Якщо відвідувач вдруге поспіль забув абонемент, то до занять він не допускається.
  2. При втраті абонемента і своєчасному повідомленні про це, він відновлюється на платній основі, згідно з Прейскурантом на той же термін без втрати невикористаних занять.
  3. Групові фітнес – класи та заняття проходять за розкладом, ознайомитися з яким можна у адміністраторів рецепції або на сайті фітнес – центру. У зв’язку з обмеженістю допустимої чисельності тренуються за напрямками, на рецепції ведеться попередній запис на групові фітнес – класи. Якщо Клієнт не записався на заняття заздалегідь, адміністратор має право відмовити йому в допуску на заняття за відсутності вільних місць у групі. При наявності вільних місць Клієнт може відвідати заняття без запису. Інформацію про кількість місць на конкретну групу можна отримати у адміністраторів.
  4. Клієнти, що мають абонемент з фіксованою кількістю занять, при відвідуванні в день більше одного заняття, зобов’язані повідомити про це адміністратора рецепції заздалегідь (при приході в фітнес-центр). При виявленні випадків відвідування декількох занять в день без повідомлення, Клієнт, який порушив дане правило, буде оштрафований (заняття будуть відзначені, як використані) на кількість неврахованих занять в потрійному розмірі.
  5. Клієнти, що мають абонемент з необмеженою кількістю занять, при відвідуванні в день більше одного заняття, зобов’язані повідомити про це адміністратора рецепції, оскільки адміністрація координує кількість осіб в групі і від числа відвідувачів залежить розмір оплати тренерів танцювальних і фітнес – напрямів.
  6. Користування мобільними телефонами під час занять заборонено.

 • VI. ПЕРСОНАЛЬНІ ТРЕНУВАННЯ

  VI. ПЕРСОНАЛЬНІ ТРЕНУВАННЯ

  1. Персональні тренування тренер-методист має право проводить у своїй і поза своєї зміни за попередньою домовленістю з Клієнтом.
  2. Оплата індивідуальних занять проводиться за Прейскурантом.
  3. При разової оплаті з негайним погашенням допускається користуватися персональною тренуванням – «Міні-група», при якій тренер одночасно працює з групою від 2-х до 5-ти осіб з подібними фізичними даними і завданнями тренінгу. Такі тренування оплачуються за спеціальною ціною (згідно з Прейскурантом).
  4. Послуга персональний тренінг надається тільки членам клубу за наявності чинного абонемента з невикористаними заняттями і при покупці 1-го або більше персональних занять. При персональної тренуванні клієнту погашається одне заняття. Клієнт і тренер зобов’язані зафіксувати його в адміністратора рецепції.
  5. У разі, якщо Клієнт не з’явився на заявлене заняття або запізнився на нього більш ніж на 1 годину без попередження за добу до початку тренування, така персональна тренування зараховується Клієнту, як використана в основному і додатковому абонементі і компенсації не підлягає.
  6. Індивідуальне заняття включає в себе: складання індивідуального плану занять, тренувальної програми, дієти і пр., Повний супровід тренером Клієнта протягом всього тренування.

 • VII. ПРАВИЛА ВІДВІДИН групових занять.

  VII. ПРАВИЛА ВІДВІДИН групових занять.

  1. Інструктор, адміністратор має право не допустити Клієнта на заняття, якщо Клієнт запізнився більш ніж на 15 хвилин.
  2. Не використовуйте мобільні телефони в залі групових занять (зупинка під час заняття шкодить Вашому здоров’ю, телефонні дзвінки на уроках фітнесу заважають групі і інструктору).
  3. Не дозволяється використовувати на класі власну хореографію та обладнання без відповідної команди інструктора.
  4. Чекаючи початку уроку, будь ласка, не заважайте заняттю групи, голосно розмовляючи і передчасно готуючи для себе обладнання. Очікуйте початку уроку в холі.
  5. Після заняття все обладнання повинно бути повернуто на спеціально відведені місця. Пам’ятайте про необхідність дбайливо ставитися до обладнання!

 • VIII. ПОРЯДОК РОЗРАХУНКІВ.

  VIII. ПОРЯДОК РОЗРАХУНКІВ.

  1. Оплата, може проводитися за готівковим розрахунком в рублях, згідно діючих тарифів, і тільки на ресепшине центру.

 • IX. «ПРАВИЛО ЗАМОРОЗКИ».

  X. «ПРАВИЛО ЗАМОРОЗКИ».

  1. Дія даного правила полягає в тому, що якщо з якоїсь причини Ви не можете тренуватися, дія карти, згідно з попереднім повідомленням Клієнта, буде призупинено на передбачений її видом термін.
  2. Якщо Клієнт не відвідувала клуб і не використав «правило заморозки», пропущені заняття за Вами не зберігаються!
  3. Тривалість «заморозки»: на півроку – 14 днів (або 2 рази по 7 днів), на 1 рік – 30 днів (або 2 рази по 15 днів).

 • X. БЕЗПЕКИ фітнес-центру «Гармонія».

  X. БЕЗПЕКИ фітнес-центру «Гармонія».

  1. Клієнт може користуватися послугами тільки інструкторів фітнес-центру «Гармонія». Проведення персональних тренувань членами клубу не дозволяється.
  2. Якщо Ви не знаєте як використовувати те чи інше обладнання, як правильно виконати упр. – Зверніться до інструктора!
  3. Не приходьте на тренування голодними. Останній прийом їжі за 1,5-2 години до тренування.
  4. Під час тренування рекомендуємо випивати достатню кількість води (до 1 л), особливо в спеку.
  5. Не жуйте жуйку на тренуванні, це небезпечно.
  6. За будь-яких травматичних пошкодженнях негайно зверніться до персоналу фітнес-центру «Гармонія» за першої мед. допомогою. Незнання правил фітнес – центру, техніки безпеки не звільняє Клієнта від їх виконання!

 • XI. ПРАВИЛА ВИКОРИСТАННЯ клубні карти

  XI. ПРАВИЛА ВИКОРИСТАННЯ клубні карти.

  1. Клубна карта є доказом членства фітнес – центру «Гармонія» та набуття певного виду карти, згідно з якою Клієнт відвідує клуб на обраних ним умовах.
  2. Термін дії абонемента 30 днів з дня оплати його на посту ресепшен. Крім покупки безлімітних абонементів на термін 3 місяці (термін дії абонемента 90 днів з дня покупки) і 6 місяців (термін дії абонемента 180 днів з дня покупки).
  3. Передача карти іншій особі виключена.
  4. У разі втрати картки, Клієнт набуває нову. Загублена карта анулюється, що залишилася на ній сума і термін дії переноситься на нову. За втрату, відновлення та переоформлення картки здійснюється оплата за прейскурантом.
  5. Вхід в клуб можливий за наявності клубної карти. Якщо Клієнт забув карту, адміністратор рецепції може знайти дані Клієнта і забезпечити прохід в клуб. При подальшому відвідуванні фитнес- центру «Гармонія» наявність карти обов’язково.
  6. За зниклі на території клубу гроші та особисті речі Клієнта, фітнес-центр відповідальності не несе. Чи не залишайте цінні речі та гроші в ящиках для одягу та без нагляду!
  7. Клубна карта є іменною і не підлягає передачі третім особам. У разі втрати або крадіжки клубної карти, Клієнт зобов’язаний негайно повідомити про це адміністратора рецепції, після чого такий абонемент буде анульований, а отримання послуг по ньому стане неможливим. При спробі скористатися чужим абонементом, значущі, як загублений / вкрадений, такий абонемент буде вилучений, а порушник надалі позбавляється права користування послугами фітнес – центру без будь-яких компенсацій.
  8. Якщо Клієнт не відвідувала заняття без поважної причини (хвороба, відрядження) і термін дії його абонемента минув, то невикористані заняття не відновлюються і не компенсуються. Не допускається також заміна невикористаних занять на будь-які інші додаткові види послуг, включаючи персональні тренування.
  9. У разі розірвання цього договору в односторонньому порядку з ініціативи ЗАМОВНИКА (Закону «Про захист прав споживача»), повернення коштів здійснюється в наступному чином: залишок невикористаних занять мінус 10%, протягом десяти днів після написання заяви.
  10. Акційні карти обміну та поверненню не підлягають.
  11. Дані правила, є обов’язковими для всіх відвідувачів фітнес-центру «Гармонія». Решта взаємовідносини фітнес-центру та Клієнта визначаються законодавством.

 • XII. На території Фітнес-центру забороняється

  XII. На території Фітнес-центру забороняється:

  1. Спізнюватися на групові заняття;
  2. Відвідувати Фітнес-центр без Клубної карти або оформленої послуги разового відвідування;
  3. Самостійні тренування в залі єдиноборств під час проведення занять фітнесу в залі аеробіки;
  4. Відвідувати Фітнес-центр в стані алкогольного, наркотичного або токсичного сп’яніння;
  5. Відвідувати Фітнес-центр з тваринами;
  6. Приносити в Фітнес-центр зброю будь-якого виду, вогненебезпечні, вибухові (у тому числі піротехнічні вироби), легкозаймисті, отруйні, токсичні, отруйні та пахучі речовини, колючі та ріжучі предмети, скляний посуд та вироби зі скла, газові балони;
  7. Входити в приміщення Фітнес-центру з великогабаритними сумками та іншими предметами, розмір яких перевищує 50х50х40 см, брудному взутті та одязі, яка може забруднити одяг інших відвідувачів;
  8. Знаходиться на території Фітнес-центру з велосипедами, самокатами, роликами та іншими подібними предметами;
  9. Палити в приміщеннях Фітнес-центру;
  10. Залишати дітей з 3-х до 14-ти років без нагляду;
  11. Виносити з Фітнес-центру інвентар ФЦ;
  12. Приносити і розпивати будь-які алкогольні напої на території Фітнес-центру;
  13. Здійснювати несанкціонований прохід в Фітнес-центр, а також самовільно проникати в службові та виробничі приміщення Фітнес-центру;
  14. Наносити шкоду інвентарю, спорядження, приміщень, споруд і обладнання Фітнес-центру;
  15. Наносити будь-які написи в приміщеннях і на обладнанні Фітнес-центру;
  16. Використовувати площі Фітнес-центру без дозволу адміністрації для заняття комерційною, рекламної та іншою діяльністю, незалежно від того, чи пов’язано це з отриманням доходу;
  17. Допускати дії, що принижують або ображають людську гідність;
  18. Заважати іншим відвідувачам;
  19. Використовувати парфумерні та косметичні засоби з різковираженим запахом;
  20. Займати більше 1 шафи на одну людину;
  21. Захаращувати речами лавки і проходи, заважати вільному переміщенню інших відвідувачів і персоналу;
  22. Залишати особисті речі у приміщеннях, роздягальнях, шафах, осередках фітнес центру після закінчення відвідування;
  23. Кричати і нецензурно висловлюватися;
  24. Дітям до 14 років, які не тренуються з інструктором, перебувати в тренажерному залі;
  25. Самостійне використання музичної та відео апаратури Фітнес-центру.

 • Групові заняття

  Групові заняття

  Для того, щоб отримати на групових заняттях навантаження, відповідне Вашим цілям і рівню підготовленості, будь ласка, уважно ознайомтеся з описом класів. Додаткові рекомендації з приводу форми одягу та взуття Ви можете знайти в описі групових тренуваннь.

  Групові заняття в Фітнес центрі “Гармонія”
  Правила відвідування групових занять:

  • Запізнення на урок більш ніж на 15 хвилин (це час відповідає розминці і виявленню в групі “новачків”), може бути небезпечно для Вашого здоров’я.
  • Інструктор має право не допустити Вас на дане заняття !!!
  • Щоб уникнути травм НАСТІЙНО рекомендується відвідування уроків, що відповідають Вашому рівню підготовленості. Будь ласка, уважно ознайомтеся з описом уроків на оборотній стороні розкладу групових програм. Якщо у Вас є сумніви щодо можливості відвідування групової тренування – зверніться за консультацією до будь-якого інструктору групових програм. Перед відвідуванням першої груповий тренування – обов’язково відвідайте нашого співробітника медичного департаменту.
  • Заборонено приходити на групову тренування голодним!
  • Будь ласка, дотримуйтеся особистої гігієни. Настійне прохання не використовувати “сильних” парфумерних засобів.
  • Категорично забороняється використовувати свою власну хореографію і вільні ваги без відповідної команди інструктора. Це може бути небезпечно для Вашого здоров’я!
  • Відвідати групову тренування Ви можете в вільної спортивному одязі та спортивного взуття.
  • Тренування у вуличному взутті, босоніж або у взутті, не призначеної для занять спортом, заборонена і вкрай небезпечна для Вашого здоров’я! Інструктор має право не допустити Вас на дане заняття !!!
  • Розклад групових програм може змінюватися. Будьте уважні, особливо в святкові дні і літній період!
  • Адміністрація залишає за собою право заміни заявленого в розкладі інструктора та внесення змін у розклад групових занять без особливого повідомлення гостей клубів.
  • Будь ласка, зведіть розмови під час заняття до мінімуму. На оборотній стороні розкладу групових програм вказаний електронну адресу фітнес-менеджера Вашого клубу – Ви завжди можете написати свої побажання. Ми будемо раді Вашим пропозиціям!
  • Велика прохання не резервувати місця в залі до початку заняття. Інструктор групових програм вправі змінити Ваше місце розташування в залі групових програм в відповідниками з правилами безпеки.
  • Використання мобільних телефонів в залах групових програм небажано. Присвятіть час заняття тільки собі!
  • Під час проведення тренувань в залах групових програм категорично забороняється проходити і брати устаткування для персонального тренінгу. Це може бути небезпечно для Вашого здоров’я та здоров’я займаються!
  • Тренування за додаткову плату позначені в розкладі знаком «$».
  • Для відвідин секцій потрібна додаткова попередня оплата.
  • Заборонено самостійно вмикати-вимикати музичну апаратуру в залі аеробіки.
  • Заборонено самостійно контролювати температуру в залі групових програм. Вона відповідає прийнятим нормативам. Наявність кондиціонера в залі групових програм передбачає підтримання необхідної температури в аеробному залі, тому, якщо Вам не комфортно займатися близько даного обладнання, інструктор має право порадити Вам поміняти місце розташування на тренуванні.
  • Заборонено виносити обладнання, призначене для занять в залі групових програм за межі фітнес-клубу.
  • Заборонено використовувати обладнання, призначене для занять в залі групових програм не за прямим призначенням.

  Після заняття, будь ласка, приберіть обладнання на відповідне місце в залі! Ласкаво просимо!

 • Загальні Правила

  1. Не нехтуйте правилами особистої гігієни.
  2. Беріть з собою в зал рушник.
  3. Не користуйтеся в залі парфумами або дезодорантами.
  4. Не одягайтеся в безглуздий одяг.
  5. Тримайте себе в руках!
  6. Прагніть бути доброзичливими.
  7. Не займайте кардіотренажери надовго.
  8. Не ставте себе вище за інших, навіть якщо ви готуєтеся до змагань.
  9. Запитуйте про зайнятість обладнання перед початком роботи зі штангами, гантелями, на тренажерах, лавах
  10. Дозвольте іншим тренуватися з вами.
  11. Якщо хтось просить вас страхувати його, прийдіть на допомогу.
  12. Не лізьте з питаннями у невідповідний момент.
  13. Не турбуйте людину, що тренується в навушниках.
  14. Не давайте порад іншим.
  15. Ніякої матірщини!
  16. Не приставайте в залі до осіб протилежної статі.
  17. Не варто перекликатися із своїми друзями через весь зал.
  18. Не сидіть на устаткуванні, базікаючи з приятелями.
  19. Не заходьте в зал з спортивними сумками.
  20. Не приносьте в зал їжу.