Наші тренери та Заняття

Фітнес центр “Гармонія” – це Ваше нове життя, наповненене енергією здоров’я, краси та гармонії. Це шлях до успіху, за яким ми допоможемо йти! На даній сторінці Ви зможете ознайомитися з нашими тренерами, та отримати ікформацію про них.

Фітнес          Індивідуальні заняття          Бодібілдінг          Тренери

Фітнес

Заняття з фітнесу та аеробіки

Заняття в Фітнес центрі “Гармонія”. Якість і безпека науково доведена. Прості технічно вправи представлені в різних модифікаціях і ефективні як для початківців, так і для просунутих атлетів. Тренування складається з різноманітних послідовностей інтенсивних блоків вправ з прогресіями, що чергуються з динамічною розтяжкою./span>

Дізнатися більше

Індивідуальні заняття

Індивідуальні заняття для дітей та дорослих

Індивідуальні тренування – найбільш прогресивна форма занять і навчання роботі в тренажерному залі (особливо для Ваших дітей). Вони дають можливість досягнути в найкоротші терміни максимального результату, а також мінімум травматичності під час тренувального процесу, що вельми важливо! По-перше, тренувальний план підлаштовується безпосередньо під Вас, залежно від вихідної спортивної форми та мети, яку Ви хочете досягти.

Дізнатися більше

Бодібілдінг

Тренажанний зал для дорослих та дітей

Якщо Ви відвідуєте Фітнес центр клуб хочете бути красивими і підтягнутими, мати правильну поставу і гарний настрій, то заняття в тренажерному залі допоможуть Вам досягти поставленої мети. Регулярні планові тренування в грамотно обладнаному тренажерному залі дозволяють підтримувати фігуру у відмінному стані.

Дізнатися більше

Наші тренери та наставники

Нижче подана інформація про наших тренерів та атлетів.

Мацола Максим

Інструктор, Тренер
Тел: +38(096)166 6922

Александр Гордиенко

Национальная федерация бодибилдинга и фитнеса Украины

Дикун Діана

Інструктор по Фітнесу
+38(096)166 6922

Анна Паламарчук

Керівник Школи фітнес-інструктора
Тел: +38(096)166 6922

Хочете приєднатися до нашої команди?

Якщо у Вас виникло бажання приєднатися до нашої молодої та творчої команди, пишіть нам. Ми обов’язково зв’яжемося з Вами.

Залишити заявку