В клубі ФІТНЕС-ЦЕНТРІ “ГАРМОНІЯ” панує непередавана атмосфера енергії, яка допомагає взяти себе в руки і почати працювати над собою!

Фітнес клуб Гармонія – це новітній фітнес-центр міжнародного рівня в селі Грушово, Тячівського районі з сучасним великим тренажерним залом, залами аеробіки та пілатеса, а також з кімнатами спортивного і відновного масажу і повноцінним дитячим клубом. Концепція фітнес клубу «Гармонія» – Відчуй Свою Гармонію в Спорті! На сайті нашого фітнес клубу можна заздалегідь дізнатися розклад занять і в онлайн-режимі скласти для себе зручний графік. Яскравий дизайн нашого фітнес центру з перших хвилин надає імпульс до самовдосконалення і піднімає настрій, а зручне розташування фітнес клубу за містом дозволяє відірватися від міської метушні, та вдихнути свіжого повітря на повні груди. Зручне розташування та транспортна розв’язка і гнучкий графік роботи дозволяють вибрати максимально зручний час для занять і активного відпочинку.

Чому саме Фітнес Центр

Розклад тренуваннь

Дізнайтеся всі розклад занятть та події в ФЦ Гармонія на нашому сайті.

Здорове тіло – Це завжди модно!

Записуйтеся до нас на тренування – від 50 грн за абонемент!..

Кваліфіковані тренери

Наші тренери підберуть програму, вправи та силові навантаження відповідно до Вашого рівня.

Можливість придбати онлайн

Є також можливість замовити абонемент, або картку онлайн.

Тільки найкраще для Вас

Клуб оснащений тільки якісними і функціональними тренажерами з допомогою яких отримати відмінну фізичну форму буде одне задоволення

Переглянути всі заняття →      Записатися на заняття

Що кажуть наші клієнти?

Віта Прізвище

ЯКЩО У ВАС Є ТІЛО, ВИ УЖЕ СПОРТСМЕН.

    

В спортзал прийшла з метою схуднути, бо вже ніякі дієти не допомагали. Тренувалася годинами, було важко, але це все цього стоїло. Результати вражали, і тільки дякуючи грамотним підходам тренера і його підтримці, досягла вражаючих результатів. В МЕНЕ МІНУС 42 КГ! Продовжую тренуватися. Вже через деякий час зі мною в спортзал почали приходити мої друзі і знайомі. Тепер ми разом тренуємось і всі задоволені.."

Ира

ЛЕГКУ ГАНТЕЛЮ ТІЛЬКИ ПИЛОСОСОМ ПІДНІМАТИ!

    

Занимаюсь около полугода, нравится. Замечательный, профессиональный спортзал. Иногда бывают не стыковочки.Тренер повышает голос, достает своей настойчивостью, заставляет “пахать” через “не могу”, но всё равно иду мне нравится какими темпами я продвигаюсь и, между прочьим, есть первые результаты."

Катя

БУДЬ-ЯКИЙ КРОК МОЖЕ ЗМІНИТИ ЖИТТЯ...

    

Я відвідую цей спортзал досить давно.Мені дуже подобається. Професійні тренажери, затишок і чистота в залі, приємно тут знаходитися.До речі, ціни досить доступні, а про персонал так і хочеться сказати: “Хлопці, ви молодці!” Адміністрація. директор, тренер, прибиральниця з привітністю і увагою стараються догодити кожному з клієнтів.А те що ви дівчата про грубість там пишете, то це якщо і бувають якісь непорозуміння, то це саме тренерський підхід, це від нього вимагає професіоналізм. Так ніби і має бути! Головне, що це не хамство, аа такий собі поворот у правильне русло. Це моя думка я всім задоволена."

responsive-icon

Фітнесце завжди модно

Переглянути заняття →