Фітнес центр 100% – це правильний клуб для реалізації Ваших планів по поліпшенню зовнішності і зміцненню здоров’я, створенню красивої та стрункої фігури і стовідсотково хорошого настрою.

До Ваших послуг Фітнес-Центр 100% пропонує:

  • прекрасно обладнаний за останнім словом техніки тренажерний зал,
  • студію для занять йогою-пілатес,
  • дитяча ігрова кімната і дитячий центр,
  • зали для східних єдиноборств і
  • зал для занять боксом
  • зали для занять аеробікою і танцями,
  • кардіо центр і кімнати для масажу,
  • кабінети спортивної медицини та
  • фітнес-бар з інтернет-кафе.

Наш фітнес-центр реалізує програми спортивної підготовки по численним напрямкам, релакс-програми і програми по догляду за обличчям і тілом, залучаючи для цього команду високопрофесійних тренерів, лікарів, психологів, педагогів та фахівців в інших областях. Завдяки сучасному технічному оснащенню, унікальному дизайну і професійному наданню послуг у фітнес центрі створена приємна, дружня, спортивна і творча атмосфера, спрямована на досягнення максимального успіху на шляху до здоров’я, спорту, красі та відпочинку.

У великому тренажерному залі представлено сучасне обладнання світових брендів типу Interatlitika, Strength, Precor, Life Fitness, Hoist. Воно підходить як атлетам, так і новачкам. Метою занять в тренажерному залі є силовий тренінг для нарощування м’язової маси, зниження ваги, корду-навантаження для тренування серцево-судинної системи, анаеробна навантаження та інші. Тренажерний зал має “плаваючий підлога” і потужну систему вентиляції.

В Фітнес центі 100% існують як групові програми занять, так і персональний тренінг з усіх видів спорту.

Групові програми працюють за напрямками “В” – для початківців, “С” – для продовжують і “D” – для просунутих, тобто для досягли солідних результатів у певному виді спорту. У кожному напрямку існує ще кілька груп. Таким чином, клієнт фітнес центру може вибрати собі групу, виходячи з рівня підготовленості, за статевою ознакою і за віком. Займатися в складі групи під керівництвом тренера можна аеробікою, силовими навантаженнями, танцями, йогою, східними єдиноборствами, заняттями в басейні итд. Заняття проводяться під музику, яка також сприяє створенню комфортної психологічної обстановки спілкування.

Персональний тренінг також користується незмінною популярністю. Адже на Вас, як на клієнта фітнес центру працює відразу декілька ефективних параметрів.Програма занять складається, виходячи з Вашого особистого бажання, стану Вашого здоров’я, рівня Вашої підготовленості і часу, яким Ви володієте. Тренер особисто коригує Вашу програму, проводячи регулярний моніторинг зміни Вашого стану. Персональні заняття важливі також, коли Ви не хочете займатися в групі з причин емоційного властивості.

Заняття боксом проводяться в залі з професійним оснащенням і рингом. Бокс розвиває такі необхідні справжньому чоловікові якості, як швидкість реакції, витривалість, гнучкість, стрімкість в нападі і відображенні удару. Проводяться динамічні тренування в поєднанні зі спарингом.

У нашому фітнес центрі до Ваших послуг чудово обладнана спінінг-студія з ідеальними вентиляцією і освітленням. На велотренажерах нового покоління під керівництвом професійних інструкторів проходять інтенсивні, ненаголошені тренування.

У нашому фітнес центрі працює фітнес-бар з інтернет-кафе, де Ви можете приємно і з користю провести час після тренувань. Асортимент нашого фітнес-бару обширний і відповідає правилам здорового спортивного харчування. Перебуваючи в фітнес-барі, Ви зможете написати лист електронною поштою і відвідати свій улюблений сайт, або вирішити робочі моменти, використовуючи швидкий Інтернет.

Наші послуги

Аеробіка

Аеробіка — ефективна методика занять, що спрямована на покращення стану здоров’я та фізичної форми. Вона налічує понад 20 різних видів (степ, стріп, аква, фанк і т.д.).

Читати далі

Пілатес

Пілатес — це система, спрямована на відновлення та підсилення тонусу хребта, формування і зміцнення м’язового корсету.

Читати далі

Бодібілдинг

Запрошуємо на інтенсивні силові тренування до наших тренажерних залів, укомплектованих сучасними професійними тренажерами.

Читати далі

Тренування для дітей та підлітків

Силові тренування для дітей розвивають витривалість і спритність, покращують мінеральну щільність кісток, сприяють регуляції рівня холестерину в крові і підтримці нормальної маси тіла.

Читати далі

Фітнес бар

У фітнес-барі вам завжди допоможе з вибором висококваліфікований бармен, так як навіть сама здорова їжа перестає бути такою, якщо не знати, в якій кількості слід вживати той чи інший продукт.

Читати далі

Наше обладнання

Тренажерний зал обладнаний сучасними силовими і кардіо-тренажерами. Його можуть відвідувати чоловіка і жінки будь-якого віку і ступеня підготовки.

Читати далі

Зверніть Увагу