koktel-webЯкщо ви є відвідувачем нашого фітнес клубу, регулярно відвідуєте тренування, то ваші сили просто необхідно заповнювати, щоб у вас вистачало енергії на нові досягнення. Адже це дуже важливо – ставити перед собою нові цілі. Тому правильно харчуватися для вас – це вже половина успіху. Після важких фізичних вправ дуже хочеться «з’їсти слона», але подібне бажання може знайти більш розумну альтернативу. Необхідно скоригувати фітнес-меню разом з особистим тренером. Індивідуальний підхід у вашому випадку вкрай необхідний.

У фітнес-барі вам завжди допоможе з вибором висококваліфікований бармен, так як навіть сама здорова їжа перестає бути такою, якщо не знати, в якій кількості слід вживати той чи інший продукт. Багато фітнес клуби працюють саме за таким принципом закону збереження енергії. Калорії обов’язково повинні заповнюватися.

Будь завжди в хорошій формі.

Хороша фізична форма починається з правильного харчування, тому так важливо поєднувати заняття в спортивному клубі з ретельно продуманою дієтою.

Фітнес-бар з радістю запропонує вам свіжовичавлені соки, молочні та вітамінні коктейлі, а так само будь-які овочі і фрукти.

Інтенсивні фізичні навантаження вимагають від організму великих витрат енергії, а свіжовичавлені соки і страви, приготовані з щирою турботою про Ваше здоров’я, допоможуть швидко набратися сил для подальших тренувань!

В Нашому Фітнес барі Ви можете відпочити після напруженого тренування, заповнити сили і поспілкуватися з друзями за келихом спортивного коктейлю або свіжовичавленого соку. Зав’язати нові знайомства.