Тренування для дітей та підлітків

Наші тренування для дітей та підлітків розвивають в них витривалість і спритність, покращують мінеральну щільність кісток, сприяють регуляції рівня холестерину в крові і підтримці нормальної маси тіла.

Фітнес бар

Фітнес-бар з радістю запропонує вам свіжовичавлені соки, молочні та вітамінні коктейлі, натуральні чаї, а так само будь-які овочі і фрукти.

Бодібілдинг

Всі коли небудь починають займатися, але як уникнути поширених помилок, які зазвичай роблять багато новачків в тренажерному залі?

Індивідуальні тренування

Фітнес клуб «Гармонія» пропонує Вам скористатися послугою персонального тренінгу. Під керівництвом професійних викладачів Ви відкриєте для себе багато нового і зможете вийти на новий рівень.

Пілатес

Пілатес розвиває координацію, покращує гнучкість, вчить рухатися красиво і граціозно. Заняття пілатесом корисні людям будь-якого віку і статі.

Аеробіка

Аеробіка це прості кроки класичної аеробіки, об’єднані в танцювальні зв’язки. Заняття аеробікою покращує роботу серця і легенів, призводять до змін статури, розвивають координаці.

Фітнес мотивація для дівчат

Всім нам не вистачає турботи і добрих напутніх слів, особливо коли ми збираємося починати щось нове. Наприклад, почати тренуватися, але для цього нам потрібна особлива фітнес-мотивація для дівчат. І нехай це відео буде вам такою підтримкою. В ній ми постаралися донести найважливіші думки.

Мотивація для силового тренінгу

Бодібілдинг-мотивація є одним з основоположних чинників успіху. Без цього у вас не вийде повністю викладатися на тренуваннях.
Не зупиняйся на шляху до твоєї мрії! Не дозволяй нікому вкрасти твою мрію!

Якщо у Вас є тіло, Ви вже спортсмен!

Мрієш про красиву атлетичну фігуру? Не сиди на місці і почни тренування прямо зараз!

Фітнес та схуднення

Для того, що б просто схуднути, необхідна кардіо-навантаження. Для моделювання фігури потрібно поєднувати кардіо вправи з вправами на локальні м’язи, тобто – силове навантаження.

CROSSFIT тренування

Кроссфіт – це комплекс високоінтенсивних вправ, які спрямовані на розвиток усіх груп м’язів, об’єднаних в програму.

Розминка перед тренуванням

Розминка – це вправи, які атлет виконує перед початком тренування для того, щоб розігріти організм і активувати м’язи і зв’язки. Найчастіше для розминки вибирають невеликий комплекс аеробних вправ.

Користь їзди на велосипеді

Заняття спортом сприяють профілактиці багатьох захворювань. Але не багато видів спорту можуть порівнятися з доступністю і корисністю катання на велосипеді. Велоспорт може запобігти або ж полегшити протікання і прискорити одужання від багатьох захворювань.