Кроссфіт – це комплекс високоінтенсивних вправ, які спрямовані на розвиток усіх груп м’язів, об’єднаних в програму. Простіше сказати, що це кілька вправ, в ході виконання яких задіють усі ваші м’язи, виконувані послідовно один за одним. Приміром, потрібно виконати 10 підтягувань, 15 присідань, 20 встрибування на піднесеність, це буде одне коло, після якого вам потрібно буде виконати ще 4 – 5 кіл за відведений час.

По суті, Кроссфіт це звичайна кардиотренировка в домашніх умовах , але у багато разів складніше і інтенсивніше, якщо в при звичайному кардіо, ви можете відпочити між підходами і розслабитися, то тут вам не до відпочинку, час підганяє, а потрібно виконати ще як мінімум 2 або 3 кола.

Тепер, сподіваємося, вам стало зрозуміло, для чого потрібен Кроссфіт: ми прокачуємо «дихалом» і зміцнюємо серце, працюють всі групи м’язів, починаючи від трапецій, закінчуючи литками, чим вам не силове тренування. А якщо взяти до уваги, що дуже багато програм складається з вправ з обтяженнями, то виходить, Кроссфіт повноцінна заміна традиційної гойдалці.
Також переваги цього виду фітнесу в тому, що в його програмах є маса вправ з власною вагою, що дозволить тренувати Кроссфіт в домашніх умовах. Вам не потрібно купувати абонемент у спортзал, ви просто встаєте з – за столу, запускаєте таймер і приступаєте до тренування.

Кроссфіт допоможе вам розвинути вашу силу волі. Коли ваші м’язи горять, піт ллється з вас рікою, а серце стукає, немов працюючий двигун паровоза, у вас виникає бажання зупинитися і все кинути. Але бажання закінчити коло і побити вчорашній рекорд вас утримує, і ви переборювати себе, робите неможливе і закінчуєте розпочате.

Висока інтенсивність вправ дозволить вам без праці скинути зайві кілограми і перетворити своє тіло. Тільки уявіть, за одне тренування ви зможете спалювати до 1000 калорій, а в купе з правильним харчуванням, результати не застануть вас довго чекати: рівень підшкірного жиру зменшитися на очах, а м’язи стануть рельєфними і сталевими, як камінь.

CROSSFIT тренування
Date

26.03.2013

Client

Eric Laplante

Category

Відео, Тренувальні програми