Розминка – це вправи, які атлет виконує перед початком тренування для того, щоб розігріти організм і активувати м’язи і зв’язки. Найчастіше для розминки вибирають невеликий комплекс аеробних вправ. Тривалість розминки зазвичай становить близько десяти хвилин, і за цей час пульс повинен піднятися до сотні ударів в хвилину. Крім того, не забувайте про те, що потрібно розтягнути зв’язки і розробити суглоби, в тому числі хребет.
Також важливим елементом розминки є так званий розігрівочний підхід до вправи, коли ви виконуєте заданий вправу з половиною від свого «робочого» ваги. Такі підходи повинні бути перед кожним новим вправою.

Розминка перед навантаженням призводить організм у стан своєрідною бойової готовності. Підвищення температури з 34 до 38 градусів, по-перше, робить тканини більш пластичними, а значить і більш захищеними від розтягувань і розривів, і, по-друге, дозволяє метаболічним реакціям протікати з максимальними швидкостями.

Є три основних види розминки. Перша з них передбачає поступове збільшення активності для того, щоб пульс зріс до потрібного числа ударів в хвилину. Зокрема, для цього часто використовують біг.
Другий вид розминки включає в себе розтягнення м’язів і розробку суглобів перед тренуванням.
Ну і третій вид – це і є ті самі разогревочние підходи до вправи в бодібілдингу, розминка з м’ячем у футболі і т.д.

Розминка перед тренуванням
Date

29.07.2013

Client

by Petter Hegre

Category

Відео