Петлі для функціонального тренінгу RIP60 , комерційний
Використання RIP 60 у фітнес клубах під час проведення групових занять , дає тренерам унікальна перевага в наданні підтримки клієнтам для досягнення високого рівня фізичної підготовки. RIP 60 надає займаються ще один ефективний інструмент для досягнення своїх цілей у фітнесі.
Основні характеристики:
петлі : високоміцний нейлон , надміцні нейлонові шви ( граничне навантаження – 454 кг . );
кріплення : авіаційний алюміній ;
еластичні рукоятки: висока зносостійкість , не вбирає піт і вологу;
спеціальне додаткове кріплення для металевих конструкціях і блокових рамок; штир з кнопкою.
Комплектація : петлі RIP60 , 2 рукоятки , дорожня сумка , 12 DVD дисків , програма 60-ти денного харчування , схема виконання рухів.
За умови некомерційного використання!
Комплекс ременів для комерційного використання відрізняється наступними характеристиками:
• Надміцні нейлонові шви : на кожному з’єднанні застосовується подвійна кручена прострочка нейлоновою ниткою. Граничне навантаження на розрив будь-якого з швів становить 454 кг , що гарантує безпеку використання. • Більше еластичні рукоятки , вкриті щільним спіненим матеріалом , який забезпечує надійність , і зручність експлуатації протягом тривалого часу. Матеріал покриття рукояток має високу зносостійкість і не вбирає піт і вологу. • Спеціальне додаткове кріплення дає можливість надійно і безпечно фіксувати ремені на різних металевих конструкціях і блокових рамках . • Штир з кнопкою. Удосконалений механізм фіксації штиря повністю виключає ризик його випадання.