М’язи: найширші, трапецієвидні та випрямляючі м’язи спини, біцепс, трицепс, дельти, м’язи грудей, прес, відводящі та приводящі м’язи стегна, двоголовий м’яз стегна, сідниці.
4-х позиційна станція з блоковою рамкою – багатофункціональний тренажер з необмеженими можливостями тренування всіх основних груп м’язів.
Тренажер необхідний для фізичної підготовки спортсменів різних видів спорту та дуже ефективний при формуванні сильної та гарної статури. Конструкція тренажера включає чотири незалежні станції: блок для тяги з верху, блок для тяги знизу, трицепс станцію та блокову рамку з чотирма тяговими блоками – два верхніх і два нижніх. Блок для тяги з верху має регульовані опорні валики для фіксації ніг;блок для тяги знизу має регульований по висоті направляючий ролик, в конструкції трицепс станції є регульований валик, що забезпечує щільну фіксацію ніг.
При використанні рукояток та пристосувань різної конфігурації можливе виконання великого числа вправ.
Верхні блоки призначені для виконання вправ: кросовер, зведення рук перед собою, розгинання рук на трицепс, верхня тяга, скручування на прес. Нижні блоки призначені для виконання вправ: відведення ноги назад, у бік, перехресний підйом ніг, нижня тяга, тяга в нахилі, тяга до підборіддя, згинання рук на біцепс, підйоми рук через сторони, перед собою та назад, зведення рук перед собою.
На додаток до блоків, тренажер забезпечений перекладиною для виконання підтягувань та підйому ніг у висі. Тренажер передбачає тренування чотирьох-п’яти спортсменів одночасно.