Відкриваючи двері сучасного фітнес-клубу, ви потрапляєте в царство «заліза», гумових килимків і жорстких поролонових «цеглин». Розібратися в них і ефективно вибудувати власне заняття важко навіть теоретично підкованим відвідувачам. Краще рішення – знайти провідника. Адже головну роль в боротьбі за гарну фізичну форму грають зовсім не залізяки, а все-таки люди.

Послугами персональних тренерів сьогодні користуються люди всіх рівнів підготовки, вікових груп і соціального статусу.

Персональна програма тренування та індивідуальний підхід є найбільш ефективним способом досягнення поставлених цілей. Адже займаючись за програмою, розробленою і призначеною спеціально для вас, отримати результат можна набагато швидше. І ось чому.

Причина 1-я: Індивідуальний підхід

Основним принципом персональних тренувань є складання індивідуальних програм з урахуванням фізіологічних особливостей організму і, звичайно, ваших побажань. Інструктор становить для вас особливу програму тренувань і пояснює техніку виконання вправ і їх послідовність. Для кожного клієнта – свій рівень навантаження і набір тренажерів.

Причина 2-я: Більше уваги

Під час проведення групових занять одній конкретній людині приділяється менше уваги, ніж на персональній тренуванні. І це не дивно, адже за 60 хвилин змінюється велика кількість вправ, і тренер не завжди може підійти до кожного і поправити техніку. Відповідно, ефективність на персональному тренінгу буде набагато вище – адже він передбачає не тільки складання комплексу для однієї конкретної людини, а й контроль з боку інструктора за технікою виконань. Це має особливе значення, якщо перед займаються поставлено кілька завдань. Персональний тренер зможе скорегувати програму, якщо людина вже адаптується до навантажень, або включить різноманітні вправи, щоб заняття були монотонними і нудними.

Причина 3-тя: Емоційна підстроювання

Ще одні плюс персонального тренінгу полягає в тому, що тренер передає людині свою віру в результат, переконує його, що потрібно рухатися далі, прагнути до досконалості. Моральна підтримка дуже важлива під час тренувань, адже не завжди людині легко справлятися з навантаженнями і іноді просто немає бажання чи настрою займатися. Персональний тренер може знайти чуйний підхід до кожного клієнта, підлаштувати під клієнта свій емоційний рівень.
Така емоційна підстроювання допомагає створити довірчі відносини на час персонального тренування, що досить складно зробити на групових заняттях. А довіра – це основна складова ефективних тренувань. Справа в тому, що люди часто недоговорюють про проблеми, пов’язані зі здоров’ям. Бувають ситуації, коли клієнт замовчує, що тренування пройшло неефективно – болить спина або є почуття дискомфорту. У такій ситуації тренер повинен оперативно поміняти програму або проконсультуватися з лікарем.

 

Кожен знаходить в персональних тренуваннях свої плюси – компанію під час занять, моральну підтримку, рекомендації професіонала і турботливу опіку до, під час і після заняття.

Ви ще роздумуєте, чи потрібен вам персональний тренер? Тоді дайте відповідь собі на питання: навіщо потрібен репетитор з математики, якщо є підручник?

 

Logo_footer   
     © 2014 Фітнес центр Гармонія | Створено Вебсайт

Знайдіть нас: