Пілатес – це комплекс вправ, розроблена Джозефом пілатесом, яка розвиває гнучкість і рухливість, зміцнює м’язи низу спини, преса і таза. Одна з особливостей пілатеса це те, що він добре підходить широкому колу людей. Його люблять спортсмени та танцюристи, літні люди і жінки після вагітності. Заняття пілатесом будуть корисні для людей будь-якого віку і статі.

Вправи системи пілатес адаптовані для різного рівня підготовки. .

Всі вправи розроблені з модифікаціями, які можуть зробити тренування більш безпечними, але в той же час більш складними. Несхожі один на одного вправи вимагають надзвичайно точного, плавного без пауз виконання, а значить, високої концентрації на тому, що ви робите.

6 принципів пілатесу:

Центрування, контроль, плавність, дихання, точність і концентрація.

Ці 6 принципів є необхідними елементами при виконанні складних вправ. Пілатес підкреслює перевагу якості над кількістю. У відмінності від багатьох систем вправ, Вам не потрібно виконувати багато повторів кожного руху. Замість цього необхідно виконувати вправи повністю, з високою точністю і концентрацією. Тоді Ви досягнете значних результатів за коротший час, ніж Ви могли собі уявити..

Правила виконання вправ.

  • Необхідно зосередитися і думати про ті м’язи, які розвиваєш.
  • Необхідно вміти концентрувати увагу на виконуваних вправах.
  • Правильний тип дихання – діафрагмальний, т. Е. Дихання «животом». Дихати потрібно, як при заняттях йогою, через ніс, направляючи при вдиху струмінь повітря до попереку.
  • Виконувати вправи потрібно акуратно і якісно.
Logo_footer   
     © 2014 Фітнес центр Гармонія | Створено Вебсайт

Знайдіть нас: