Мати красиве тіло і чудове здоров’я – дано всім, це своєрідний дар, який природа підносить людині в момент його народження. Однак, як і будь-який інший талант, ця здатність вимагає чималих зусиль і постійного розвитку. Важко не погодитися з тим, що краса і сила людського тіла багато в чому залежить від постійних і цілеспрямованих фізичних тренувань. Крім того, саме поняття «краса» має на увазі легкість і граціозність, гнучкість і рівновагу, узгодженість рухів і гармонійний силует, добре самопочуття.

Зробити своє тіло красивим можна і потрібно!

Але навіть якщо спочатку людина і не наділений досконалим тілом і відмінним самопочуттям, виробити ці якості під силу кожному, і в першу чергу, за допомогою спорту та фітнесу. Спеціальні вправи, немов вміла рука скульптора, формують фігуру, вчать пластиці, загартовують характер. Рух, спортивні тренування не тільки розвивають людину фізично, а й підвищують його внутрішній духовний потенціал. Однак блага цивілізації нерідко призводять до того, що тіло страждає під вагою зайвої ваги, долає вплив пагубних звичок, стресу, дефіциту руху. Недолік рухової активності не тільки згубно впливає на наше здоров’я, але і не кращим чином позначається на красі тіла , зовнішній вигляд людини.

Вчені стверджують, що якщо людина не розвивається фізично, не виконує елементарного комплексу вправ, то вже після 25 років його організм починає втрачати витривалість, тіло втрачає гнучкість, знижується швидкість реакції.

Навіть елементарний підйом по сходах стимулює в організмі найрізноманітніші процеси. Доведено, що піднявшись тільки на одну сходинку, людина продовжує своє життя на чотири секунди. Внутрішнє здоров’я і зовнішня краса – це результат щоденної праці над собою. Нам під силу скорегувати фігуру так, щоб все в ній стало пропорційним, естетичним і невідпорним. У фітнес-клубах безліч напрямків і спеціальних комплексів, за допомогою яких можна надати своєму тілу витончені форми, гнучкість і граціозність незалежно від ваги і типу фігури.

Але пам’ятайте, шлях до внутрішньої гармонії і фізичної досконалості у кожного свій. Вибираючи оптимальний напрямок, ні в якому разі не можна різко перебудовувати усталений уклад свого життя. Привчати організм до нового ритму потрібно цілеспрямовано і поступово, і тоді ваше тіло слідом за прекрасними поривами душі буде усвідомлено прагнути до гармонії і досконалості.

Logo_footer   
     © 2014 Фітнес центр Гармонія | Створено Вебсайт

Знайдіть нас: