Ви багато працюєте, щоб досягти успіху і матеріального благополуччя. Оточуєте себе безліччю речей, які покликані полегшити наше життя. Відпочиваєте, користуючись усіма благами цивілізації. Так значить все добре! Але чи так це? Наш організм став менш пристосований (придатний) до життя. Ми занадто багато сидимо: на роботі – за комп’ютером, вдома – перед телевізором, в машині – за кермом або на пасажирському сидінні. Від цього слабшають м’язи і деформується опорно-руховий апарат. Викривлення хребта призводять до захворювань внутрішніх органів. Інформаційні перевантаження і стреси послаблюють імунітет. .

Де ж вихід? Як допомогти собі відчувати себе добре?

Я вам приведу одну метафору. Якби хтось вам сказав:.

«Я вам дам машину, про яку ви мрієте. Можете придумати будь-яку машину яку ви хочете: модель, рік випуску, якого кольору. Уявіть собі машину своєї мрії. Гроші – не питання. Ось вам машина вашої мрії. ».

А потім цей хтось говорить вам:

«Можете отримати машину своєї мрії. Вона ваша. Але вам доведеться суворо дотримуватися пару правил: Перше: ви не можете ремонтувати машину капітально, можете трохи її підфарбувати, можете підкачати шини. І друге правило: Вам забороняється продавати цю машину і купувати нову ».

Тобто це – машина, якою ви будете користуватися з сьогоднішнього дня і до самої смерті. Як би ви поставилися до такої машини? Ви б напевно до неї і не доторкнулися, щоб з нею нічого не стало. Але хвилиночку, якщо ми будемо тримати машину в гаражі, що з нею станеться? Якщо вона не їздить, вона заіржавіє. Так, звичайно ви її застрахуете, але все одно на ній треба їздити. Треба, щоб вона рухалася.

Який бензин ви будете заливати? Дешевий чи найкращий? Скільки технічних перевірок ви будете проходити? Пам’ятайте, що це остання ваша машина. Чи будете ви їздити дуже швидко? Чи будете ви її заганяти? Чи будете ви тримати її в гаражі? Чи будете ви про неї дбати?

Ви розумієте, про що я зараз говорю? Це машина, в якій ви зараз сидите. Це ваш організм.

Якби ми ставилися до свого організму як до самого безцінному володінню, ми б по-іншому про нього думали. Я вважаю, що ця метафора дуже добре показує нам, як треба дбати про свій організм. Якщо у вас буде час на себе, на турботу про «свою машині», то у вас буде час і на інших.

Нашому організму щоб вижити, необхідно рухатися. Необхідно тренувати серце, щоб воно стало витривалішими. Необхідно змушувати кров рухатися швидше. Щоб доставляти харчування до м’язів і внутрішніх органів і прочистити судини. Необхідно тренувати м’язи, щоб їх сила була збалансована. Необхідно зміцнювати кісткову тканину, щоб легше переносити перевантаження. І дуже важливо давати рух і навантаження своєму організму регулярно і дозовано. В ідеалі, під наглядом тренера, який правильно складе графік тренування і підбере навантаження.

Оптимальний варіант – записатися в найближчий фітнес-центр «ВолгаСпорт», де ви зможете тренуватися індивідуально або приєднатися до групи, в залежності від настрою. Безліч тренувальних програм, які проводяться в наших фітнес-центрах, розроблені науково і дозволяють вам ефективно досягати поставлені цілі. У фітнес-центрі ви завжди можете коригувати свої тренування з тренером, підбирати оптимальний режим тренувань. Тренер завжди підкаже, як правильно харчуватися, які вправи вибирати для своїх тренувань. Комфортні зали, зручні роздягальні роблять процес тренування не тільки корисним, але і приємним.

У фітнес-центрах є безліч додаткових переваг: масаж, сауна, солярій, косметичний кабінет, які допомагають швидко привести свій організм в порядок і зробити його гарним і привабливим. У фітнес-центрі ви зустрінетеся з людьми, позитивно налаштованими, успішними завжди бадьорими і веселими. І якщо при вході в фітнес-центр «ВолгаСпорт», ви горбилися, сумували або нервували, то, відвідавши тренування, ви розправити плечі, відчуєте смак життя і надовго зарядитесь хорошим настроєм.

До зустрічі в фітнес-клубі!

 

Logo_footer   
     © 2014 Фітнес центр Гармонія | Створено Вебсайт

Знайдіть нас: