Мабуть, самий ефектний і довгостроковий етап підготовки це Корекція Фігури. Причому довгостроковий як в тому плані, що процес повинен починатися мінімум за 2 місяці (а краще місяців 6) і тривати весь період попередній урочистої події, так і в тому сенсі, що досягнутий результат залишиться з вами ще довго вже в подружньому житті, а при бажанні так взагалі назавжди. І так, як тільки ви сказали «ТАК» у відповідь на пропозицію, перше, про що варто задуматися в передвесільній суматохе- «Як я хочу виглядати?». З відповіддю на це питання краще прийти в фітнес-клуб, де вам обов’язково розкажуть на які тренування і скільки разів на тиждень потрібно ходити. Персональний тренер складе Вам індивідуальну програму тренувань і харчування, виходячи з Ваших можливостей і побажань, а фітнес-тестування буде незамінним помічником в оцінці Ваших досягнень і результатів в процесі тренувань .

Постановка весільного танцю

Яка дівчина не мріє справити враження на гостей, граціозно виконуючи перший танець молодят, а не просто перетаптиваясь по танцпол? Це може бути класичний вальс, або щось більш сучасне і динамічне, головне – вибрати музику до душі, і досвідчений педагог-хореограф поставить Вам підходящу хореографію. Природно чим раніше Ви почнете – тим краще буде результат. Пару тижнів – це мало (якщо тільки Ви обидва не досвідчені танцюристи), хоча б місяць.

Коли пора готувати себе до весілля.

Масаж

А тут знову потрібно запитати себе – «Що мені потрібно?». Якщо скоригувати фігуру, то це однозначно антицелюлітний і лімфодренажний масаж. Ефект буде і через місяць, але для найкращої форми – починайте місяці за 2. Якщо є проблеми зі спиною, тут може допомогти оздоровчий масаж – в будь-який час, дія відчувається вже після першого сеансу! Ну і в допомогу до Ваших тренувань можна скористатися спортивним масажем – щоб і м’язи менше хворіли з незвички, і результати були краще.

SPA – процедури

Ось де вже точно вибір варіантів величезний. Це і розслаблюючі SPA-процедури для зняття стресу від передвесільній суєти, і SPA-перукарня, в якій можна як підготувати волосся заздалегідь – щоб вони виглядали приголомшливо здоровими, так і зробити весільну зачіску. І багато іншого, все залежить тільки від Ваших переваг.

Манікюр, педикюр

Невід’ємна приємна частина підготовки до весільної церемонії, яку краще зробити за день-два до неї. Класичний французький, або вишуканий оригінальний – вирішувати тільки Вам, адже це Ваш день!

Logo_footer   
     © 2014 Фітнес центр Гармонія | Створено Вебсайт

Знайдіть нас: