На жаль, уклад життя сучасної людини не сприяє зміцненню здоров’я. Постійні стреси, погіршується з кожним днем екологічна обстановка, неправильне харчування – все це, безумовно, згубно відбивається на людському здоров’ї. Однак регулярні заняття спортом значно розвивають можливості організму, зміцнюють його, помітно активізують діяльність усіх систем. Всі тільки й говорять про те, як важливо і корисно займатися спортом. Але реальний спорт – це травми, великий стрес для організму і гонка на виживання. А те, чим ви займаєтеся в тренажерному залі або басейні (ми не маємо на увазі розглядання красивих дівчат в купальниках), називається модним словом «фітнес». Карта в фітнес-клуб стала таким же атрибутом успішного чоловіка, як і дорогі годинники. Але от питання – для чого цей фітнес-клуб потрібен насправді? Напевно, ви вже міркували на тему, чи не простіше купити додому гантелі і бігову доріжку.

5 аргументів на користь занять в спортзалі, а погоджуватися з ними чи ні, вирішуйте самі:

Жінки іменують це «кубиками на животі». Або «спиною, як у Шварценеггера». Або «рельєфними м’язами рук». Або ще якось. Одне ясно стовідсотково – без цих цінних елементів вам буде набагато складніше підкорити її серце і всі інші частини тіла. Подивимося правді в очі – часи, коли шлях до серця гарної жінки лежав через товстий гаманець, відходять у минуле. Кращі представниці прекрасної статі активно будують кар’єру і частенько заробляють не менше, а то і більше чоловіків. Звичайно, якщо ви щасливий володар Bentley або Bugatti Veyron, це буде вагомим плюсом, але в будь-якому випадку – тримайте марку. Хочуть жінки бачити ці горезвісні «кубики» – покажіть їм тренований живіт і насолоджуйтеся успіхом. Під керівництвом досвідченого тренера нескладно домогтися відмінного результату.

До речі, про досвідченого тренера. Можливість займатися з персональним інструктором – одна з головних переваг фітнес-клубу. Він зробить те, чого не зможе жоден комплекс вправ з глянцевих журналів – змусить фітнес-індустрію з усіма її напрацюваннями та досягненнями обертатися навколо вас. При цьому від вас буде потрібно мінімум – вчасно приходити на заняття і чітко виконувати вказівки тренера. Результат не змусить себе довго чекати, адже програма тренування буде підібрана не під середньостатистичної людини, а конкретно під вас.
Накачений біцепс – це, звичайно, чудово, але що робити, якщо вечорами ледве-ледве відповзає з роботи, і думка про тренажер викликає зневіру? Знімайте стрес! У фітнес-клубі можна, наприклад, поплавати в басейні або пробігтися на доріжці, щоб провітрити мозок, потім погрітися в сауні, заглянути на масаж і завершити вечір, розслабившись в барі – в приємній компанії.

Пропонуємо ідею!

Взагалі фітнес-клуб хороший своєю багатофункціональністю – тут і тренажерний зал, і кардіокомплексом, і басейн, і сауни, і красиві дівчата, що займаються аеробікою. Чи варто намагатися впихнути в квартиру черговий тренажер-пилозбірник, якщо можна знайти повний комплект в одному місці?
І наостанок про красивих дівчат. У фітнес-клубах їх дійсно багато – ми перевіряли. І, як ви самі знаєте, жодна жінка не здатна встояти перед чоловіком, який знає толк у великих залізних штуках – будь то автомобіль, комп’ютер або тренажер. Але, припустимо, дівчина у вас вже є. І будь-який наближається свято стає головним болем на тему – що їй подарувати. Сковорідки, кухонні комбайни, рамочки для фотографій і фотоальбоми – це 100% табу. А все інше потрібно або приміряти (і биті години проводити в магазинах), або болісно вгадувати колір і модель

5 причин купити карту своїй дівчині:

По-перше, це дійсно хороший подарунок. Та й головний біль з вибором подарунка відпадає на довгі роки, просто не забувайте вчасно продлять договір з фітнес-клубом.
Ваша дівчина ідеальна, і Бред Пітт ночами гризе подушку від заздрості? Щасливчик! Але навіть досконалої жінці не завадить час від часу займатися фітнесом, щоб підтримувати ті форми, які вам так подобаються. Ми вже не говоримо про інші варіанти, коли походи у фітнес-клуб прямо-таки показані.
Встановлено, що при заняттях на біговій доріжці жінка відчуває більше збудження, ніж від перегляду порнофільмів. А її регулярні заняття йогою дозволять вам випробувати всі пози Камасутри, навіть ті, які зараз здаються нездійсненними. Між іншим, у багатьох клубах викладають стрип-денс – загалом, ви вже зрозумів, і до чого ми хилимо …
При розумній фізичному навантаженні в нашому організмі виробляються ендорфіни – «гормони щастя». Так що якщо на горизонті істерика, відправте подругу на тренування – звідти вона повернеться зовсім в іншому настрої. Та й голова у неї вечорами болітиме набагато рідше.

Крім того, тренуватися можна разом. Доведено, що спільні заняття спортом зміцнюють відносини так само добре, як і сніданки на двох. Не менш важливим, ніж «навіщо», є питання «куди». Ми впевнені, що на це питання ви відповісте самі, вивчивши інтернет-сайти різних мереж і об’їздивши навколишні клуби. Але якщо хочете заощадити час, почніть з кращого.

5 причин купити карту в «Фітнес центрі Гармонія»:

Це міжнародна система занятть, і стандарти якості в ній відповідні.
Ви зможете як би мимохідь повідомити друзям, що ваш персональний тренер – майстер спорту. І це буде правдою.
Найголовніше – не кажіть нікому, наскільки доступна за ціною ця розкіш. Втратите конкурентну перевагу – будь-який з ваших друзів може собі дозволити карту в «Фітнес центрі Гармонія». А тренерів там на всіх вистачить.
У вас завжди є шанс купити карту на найвигідніших умовах! Фітнес в нас – це дозвілля з користю. Що може бути краще, ніж спілкування з новими людьми і робота над власною красою?

Logo_footer   
     © 2014 Фітнес центр Гармонія | Створено Вебсайт

Знайдіть нас: