Професійна музика для фітнесу допомагає побудові хореографії та виконанню циклів вправ. Музика для фітнесу задає інтенсивність виконання вправ для кожного конкретного типу тренувань, віковими групами та рівня фітнес підготовки. Правильно підібрана музика сприяє творчій атмосфері під час фітнес тренувань.

Чим відрізняються музика для фітнесу від звичайних музичних треків?

 

Музика для фітнесу більш структурована, спочатку всі музичні композиції пишуться під клуби. Причому, на сьогоднішній день існує цікава тенденція в музиці робити нерівні квадрати. Тобто якісь вставки, якісь фішки, родзинки в музиці, які порушують структуру композиції але звучать на танц-полі дуже цікаво. Наприклад, стукають барабани, людина відчуває, що зараз «ось воно, почнеться!» Кажучи діджейським мовою саме «м’ясо», самий «расколбас» і в цей момент відбувається двосекундних затримка, після чого починається максимум ефектів, максимум інструментів і люди танцюють. Для фітнес тренерів це, в принципі, не прийнятно з тієї причини, що фітнес тренери роблять рахунок. І коли відбувається невелика відтяжка на 2-3 секунди, природно це порушує процес і багато хто займаються, вони просто збиваються і самим фітнес тренерам це незручно. Тому, всі треки повинні бути абсолютно рівними під рахунок фітнес тренера.

Крок вгору, крок вниз … 32 бітна музика для фітнесу зробить це за вас!

 

Якщо ви віддаєте перевагу якісну музику, яка виключає порушення рахунку під час тренувань, тоді Вам необхідна музика для фітнесу і аеробіки з ударними 32 біта (beat count). Весь аудіомікс складається з блоків по 32 удару в кожному. Протягом останніх 8 ударів кожного 32-х бітного блоку, Ви будете чути тонкі музичні акценти, які полегшують рахунок та забезпечують тонку підтримку для Вас як фітнес інструктора. Таке музичне виділення гарантовано допомагає не пропустити початок нового блоку вправ, а це в свою чергу є важливою умовою для побудови хореографії та виконання циклів вправ. Одним натисканням кнопки, музика відповідає всім частинам фітнес тренування.

 

На сьогоднішній день існує широкий спектр музики для фітнесу різних жанрів і напрямів. Багато фахівців в області фітнесу, використовують широкий спектр музики для фітнесу під час проведення занять, з урахуванням їх особистих переваг, настрою і цільової аудиторії. Складові музичні послідовності на єдиному компакт-диску, як правило, відповідають за інтенсивністю різноманітних стадій тренування: розминка, кардіо, завершення і заминка. Темп композиції повинен починатися з більш повільного і розганятися ближче до середини і до кінця до максимуму. При цьому, кількість ударів в хвилину, визначальне інтенсивність тренування, повинно бути ретельно підібрано, для кожного конкретного типу тренувань, віковими групами та рівня фітнес підготовки.

Зробіть свій вибір музики для фітнесу і почніть нову тренування вже сьогодні!
Якщо мова йде про різні стильові напрями, наприклад, степ-аеробіка, house, R & B, latino, пілатес, то під кожен стиль має бути підібрана відповідна музика. Правильно підібрана музика сприяє творчій атмосфері під час фітнес тренувань.

 

Logo_footer   
     © 2014 Фітнес центр Гармонія | Створено Вебсайт

Знайдіть нас: